Hapiportfel

Uzupełnimy braki w Twoim portfelu...

Warunki

Szybko i bez ryzyka

Klienci, którzy po raz pierwszy decydują się na wzięcie pożyczki i skorzystanie z naszego serwisu mogą mieć pewne obawy. Naszym celem jest je rozwiać. Współpraca z nami jest całkowicie bezpieczna i oparta na jasnych warunkach. Nie muszą się Państwo obawiać o dodatkowe koszty, korzystanie z serwisu jest bowiem całkowicie darmowe. Oferujemy możliwość szybkiego uzyskania dodatkowych funduszy, które nasi klienci mogą przeznaczyć na dowolny wybrany przez siebie cel. Dokładamy wszelkich starań, żeby cały proces przebiegał możliwie najkrócej i bez żadnych komplikacji. Wszystko, czego potrzeba, żeby uzyskać pożyczkę to aplikacja, która wymaga podania niezbędnych danych i wypełnienia kilku formularzy, oczekiwanie na weryfikację i szybka wypłata pieniędzy.

Dyskrecja i bezpieczeństwo

Naszym celem jest przeprowadzenie szybkiej transakcji z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, w tym również o wszelkie informacje, które nam powierzają. Korzystając z naszej oferty mogą być Państwo całkowicie spokojni o swoje dane. Są one przetwarzanie jedynie w niezbędnym celu – otrzymania dodatkowych funduszy. Nasza firma nie udostępnia nikomu informacji na temat klientów, którzy korzystają z naszych usług. Zasady współpracy z nami są szczegółowo opisane w regulaminie. Nie należy się również obawiać, że istotne dla klienta informacje zostaną skradzione. Przykładamy szczególną uwagę do kwestii bezpieczeństwa, zatrudniamy również wysokiej klasy specjalistów, dzięki którym nasz serwis jest doskonale chroniony.

Zawsze możesz się rozmyślić

Współpraca z nami jest bezpieczna z wielu przyczyn. Jedną z nich jest fakt, że umożliwiamy naszym klientom odstąpienie od zawarcia umowy w okresie do czternastu dni od jej zawarcia. Klient nie ma obowiązku podawania przyczyny swojej decyzji. W przypadku rezygnacji z pożyczki należy ten fakt zakomunikować w wyznaczonym czasie, a następnie wypełnić i wysłać stosowne oświadczenie. Zwrot pieniędzy odbywa się na warunkach określonych przez pożyczkodawcę. Ponadto oferujemy naszym klientom możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązań. W sytuacji, kiedy spłacą oni pożyczkę wcześniej jej koszty zostają zmniejszone o stosowną kwotę. Warunki wcześniejszej spłaty zadłużenia określa regulamin. Przed podpisaniem umowy zawsze udzielamy naszym klientom stosownych informacji.

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Życie jest nieprzewidywalne, dlatego nigdy nie możemy być stuprocentowo pewni, że uda się nam spłacić pożyczkę w terminie, nawet jeżeli wszystko wskazuje na to, że nie powinniśmy mieć z tym większych problemów. Jeżeli zdarzy się nam opóźnienie, nie należy wpadać w panikę. Firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek przygotowane są również na takie ewentualności. Duża część z nich umożliwia swoim klientom przedłużenie okresu spłaty zadłużenia. Jeżeli już wiemy, że nie uda się nam spłacić pożyczki w terminie, powinniśmy ubiegać się o jego przedłużenie. Wszystkie informacje na ten temat można znaleźć w regulaminie. Również nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania.

Niespłacenie pożyczki

Należy jednak pamiętać, że pożyczone pieniądze należy bezwzględnie spłacić. Kiedy podpisujemy umowę o pożyczkę, jesteśmy zobowiązani do wywiązania się ze wszystkich punktów, które są w niej zawarte. W przypadku, kiedy klient nie wywiązuje się z umowy, firma podejmuje stosowne kroki, żeby wyegzekwować zobowiązania. Związanie jest to z wieloma kosztami, które ostatecznie będzie musiała ponieść strona, która nie wywiązała się z umowy. W skrajnych wypadkach firma podejmuje decyzję o skierowaniu sprawy do sądu. Żeby uniknąć przykrych sytuacji należy dokładnie przemyśleć kwestię zaciągania pożyczki, a także jej spłaty. Warto jest również opracować strategię, która pozwoli nam wywiązać się z naszych zobowiązań finansowych w terminie.

RRSO ”0%” oferta promocyjna

Weź pożyczkę