Hapiportfel

Uzupełnimy braki w Twoim portfelu...

Jak to działa?

Hapiportfel to szybki i skuteczny sposób na uzyskanie pożyczki gotówkowej – niezbędne kroki do uzyskania dodatkowych funduszy na naszym koncie to aplikacja o pożyczkę, weryfikacja klienta, która jest maksymalnie uproszczona, oraz oczywiście przelew gotówki.

Skorzystanie z usługi Hapiportfel to doskonały sposób na uzyskanie dodatkowych środków na naszym koncie. Niekiedy zdarza się, że pilnie potrzebujemy gotówki, ale oczekiwanie na wypłatę z różnych przyczyn nie wchodzi w grę. Podobnie jak i ubieganie się o kredyt w banku, który wiąże się z bardzo skomplikowanym procesem weryfikacyjnym i długim oczekiwaniem na przelew. Ponadto ubieganie się o udzielenie kredytu w banku często kończy się decyzją odmowną – banki podlegają przepisom, które wymagają spełnienia szeregu warunków potrzebnych do udzielenia pożyczki. Jest to zabezpieczenie, które znacznie wydłuża cały proces i ogranicza liczbę pożyczkobiorców. Jeżeli potrzebujemy pieniędzy teraz, najlepszym dla nas rozwiązaniem jest ubieganie się o pożyczkę w firmie pozabankowej. Aplikacja jest tu bardzo prosta, formalności ograniczone są do minimum.

Zanim zdecydujemy się aplikować o pożyczkę do któregoś z partnerów Hapiportfel, powinniśmy zastanowić się jakiej dokładnie kwoty potrzebujemy. Pamiętajmy, że większa kwota automatycznie zwiększa koszty pożyczki. Nie warto pożyczać więcej niż tego wymaga nasz cel. Firmy pozabankowe zazwyczaj pożyczają swoim klientom od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Istotnym krokiem jest także zadeklarowanie czasu jaki jest nam potrzebny na spłatę zobowiązań. W zależności od firmy, z którą zamierzamy podpisać umowę, czas ten może się różnić. Zazwyczaj pożyczka udzielana jest na okres do trzydziestu dni.

Kiedy będziemy pewni jaką kwotę chcielibyśmy pożyczyć, a także w jakim czasie zamierzamy ją spłacić, możemy przystąpić do procesu weryfikacji. Większość firm udzielających pożyczek oczekuje od swoich klientów przelania symbolicznej kwoty (nie przekraczającej najczęściej jednej złotówki) celem potwierdzenia danych. Kiedy zostaną one potwierdzone, możemy przejść do wypełniania formularza aplikacyjnego. Powinien on zawierać nasze podstawowe dane osobowe. Podajemy imię, nazwisko, adres, nasz numer PESEL, ewentualnie numer paszportu lub innego dokumentu, który będzie potwierdzał naszą tożsamość. Uzupełniamy dane o nasz numer telefonu, numer konta bankowego, podajemy także informacje o źródłach naszych dochodów.

Po dostarczeniu wszystkich informacji, nasza wniosek będzie czekał na zatwierdzenie. Zazwyczaj na decyzję nie trzeba czekać długo. Jeżeli firma uzna, że jesteśmy wiarygodnymi klientami, wydaje nam pozytywną opinię. Pozytywne opinie są wydawane znacznie częściej niż w przypadku procedury bankowej, ponieważ firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek nie są ograniczone rygorystycznymi wymogami prawa bankowego.

Kiedy nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, nie pozostaje nam nic innego niż tylko czekać na przelew. Nie powinniśmy się obawiać. Czas oczekiwania zazwyczaj nie jest dłuższy niż kilka godzin. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo transakcji tu również powinniśmy czuć się bezpieczni. Przepisy są bardzo klarowne, nie ponosimy ryzyka większego niż w przypadku ubiegania się o kredyt w tradycyjnym banku. Firma dba również o bezpieczeństwo naszych danych osobowych

.

RRSO ”0%” oferta promocyjna

Weź pożyczkę