Hapiportfel

Uzupełnimy braki w Twoim portfelu...

FAQ

 • Co to jest pożyczka gotówkowa?

  Pożyczka gotówkowa to taki rodzaj pożyczki, który udzielany jest przez Pożyczkobiorcy przez Pożyczkodawcę na podstawie pisemnej umowy. Pożyczkobiorca zobowiązuje do spłaty sumy, którą pożyczył w ustalonym uprzednio terminie. Zobowiązanie obejmuje również koszty pożyczki, które w przypadku każdej firmy są indywidualne. Procedura pożyczkowa w przypadku firm pozabankowych jest bardzo uproszczona, odbywa się również w krótkim czasie, co sprawia, że tego rodzaju pożyczki cieszą się na rynku ogromną popularnością.

 • Jakie są koszty skorzystania z usług świadczonych przez Hapiportfel?

  Korzystnie z usług serwisu Hapiportfel jest całkowicie bezpłatne. Klienci nie powinni obawiać się o ukryte koszty.

 • Jaką sumę można pożyczyć?

  Konkretna kwota, którą może pożyczyć klient jest uzależniona od pożyczkodawcy, z którym podpisze umowę. Firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek, które nawiązały kontakt z naszym serwisem posiadają swoje własne kryteria. Klient powinien zapoznać się z minimalnymi i maksymalnymi sumami, które można uzyskać od danego pożyczkodawcy. Najczęściej minimalna oferowana kwota to kilkaset złotych, górną granicą jest nawet kilkadziesiąt tysięcy.

 • Na jaki czas można pożyczyć pieniądze?

  Okres czasu na jaki udzielana jest pożyczka jest określany indywidualnie przez daną firmę. Zazwyczaj jest to okres od pięciu dni do pięciu miesięcy.

 • W jaki sposób pieniądze przekazywane są klientowi?

  Sposób w jaki pożyczka trafia do klienta jest indywidualnie określony przez firmę pożyczkową. W większości przypadków jest to przelew na konto bankowe. Tym co chwalą sobie klienci firm pożyczkowych to krótki czas oczekiwania na przelew. Należy jednak pamiętać o dniach wolnych, kiedy banki nie pracują.

 • Jakie wymagania stawiane są klientowi, który ubiega się o pożyczkę?

  Każda firma pożyczkowa stawia klientom swoje własne wymagania. Zazwyczaj jeżeli chcemy otrzymać pożyczkę, musimy mieć ukończone osiemnaście lat, musimy posiadać dowód osobisty, bądź inny dokument potwierdzający naszą tożsamość. Ponadto często musimy posiadać własny rachunek bankowy i wykazać stałe źródło dochodów.

 • Czy dane osobowe podawane przez klienta są bezpieczne?

  Serwis Hapiportfel przykłada szczególną uwagę do zapewnienia swoim klientom prywatności i bezpieczeństwa. Wszystkie dane osobowe, które otrzymujemy od naszych klientów są używane jedynie do niezbędnych celów określonych w regulaminie. Nie są one przekazywane osobom trzecim. Serwis dba o zabezpieczenia przed kradzieżą danych.

 • Ile trzeba czekać na udzielenie pożyczki?

  Serwis stara się jak najszybciej rozpatrywać wnioski swoich klientów. W większości przypadków, jeżeli wniosek zostanie zaakceptowany, pieniądze znajdują się na koncie klienta w przeciągu kilku godzin. Zdarzają się odstępstwa od tej reguły, jednak są to bardzo rzadkie przypadki.

 • W jaki sposób sprawdzić jaką kwotę mamy do spłacenia?

  Wszystkie informacje o kwocie pożyczki znajdują się w umowie, którą podpisuje klient. Należy jednak pamiętać, że w przypadku, kiedy nie spłacamy naszych zobowiązań w terminie, narażamy się na dodatkowe koszty. Należy więc unikać tego typu sytuacji. O karach za przekraczanie terminów spłat również można przeczytać w umowie.

 • Co się dzieje kiedy klient nie jest w stanie spłacić pożyczki w terminie?

  Niekiedy przytrafiają się nam sytuacje, które sprawiają, że nie jesteśmy w stanie spłacić całej pożyczki w terminie. Znaczna część pożyczkodawców stara się iść swoim klientom na rękę i oferuje im możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. W tym celu należy sytuację niezwłocznie zgłosić i wypełnić stosowny wniosek.

 • Jakie dane są niezbędne do otrzymania pożyczki?

  Dane, które musi podać klient, który chce otrzymać pożyczkę to podstawowe dane osobowe – imię, nazwisko, PESEL lub numer dokumentu poświadczającego naszą tożsamość. Ponadto zazwyczaj wymagane są dane adresowe, numer konta, a także informacje o uzyskiwanych dochodach. Każda firma indywidualnie określa jakich konkretnie danych potrzebuje.

 • Czy jest możliwość otrzymania więcej niż jednej pożyczki?

  Teoretycznie klient ma możliwość otrzymania więcej niż jednej pożyczki. Wszystko jednak zależy od limitów ustalanych przez konkretną firmę pożyczkową. Jeżeli pożyczka, którą zaciągnęliśmy nie przekroczyła kwoty, która jest limitem naszego pożyczkodawcy, może nam on udzielić kolejnej pożyczki.

 • Czy można spłacić pożyczkę przez zadeklarowanym terminem spłaty?

  Każdy klient ma możliwość spłaty pożyczki przed czasem. Dodatkowo jeżeli uda nam się spłacić nasze zobowiązanie szybciej, obniżymy jego koszty. Warto jest również zdawać sobie sprawę, że mamy prawo do odstąpienia od umowy o pożyczkę w ciągu czternastu dni od jej podpisania. Nie musimy podawać powodów naszej decyzji. Jeżeli rezygnujemy z pożyczki, przed upływem czternastu dni powinniśmy złożyć stosowny wniosek w firmie pożyczkowej, a także zwrócić pożyczone pieniądze.

 • Czy klient ma możliwość ubiegania się o pożyczkę w przypadku niespłaconego kredytu w banku lub innej instytucji?

  Teoretycznie jest taka możliwość. Wszystko jednak zależy od decyzji konkretnego pożyczkodawcy. Jeżeli firma pożyczkowa pomimo innych zobowiązań uzna, że jesteśmy wiarygodni i mamy szansę na spłacenie zobowiązań, udzieli nam pożyczki.

 • Co jeżeli klient ma dodatkowe pytania?

  Serwis chętnie udziela odpowiedzi na pytania swoich klientów. Jeżeli mamy dodatkowe pytania możemy je zadać używając do tego celu formularza kontaktowego. Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem tak szybko jak to możliwe i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa kwestie.

RRSO ”0%” oferta promocyjna

Weź pożyczkę